پویندگان پاسارگاد

بیمه پاسارگاد کد 920

بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد – تکمیل بازنشستگی)

بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد – تکمیل بازنشستگی

منظور از بازنشستگی چیست و یک فرد بازنشسته با چه مسائلی روبروست؟

بازنشستگی در واقع مرحله ای از زندگی کارکنان است که ديگر ضرورتی ندارد تا کار و فعاليت کنند، لذا مي توانند در خانه بمانند و به کارهايی مثل ورزش يا فعاليتهای مورد علاقه خود که در چارچوب درآمد و منابعی که در اختيار دارند انجام دهند.

بازنشستگي نيز مانند دوره های قبلي زندگی دارای استرس خاص خود می باشد. هر چند همه مشاغل به نوعی دارای بازنشستگی هستند اما آنچه امروزه به عنوان بازنشستگی مطرح است، دوره پايان يافتن استخدام در سازمانهای دولتی و رسمی است. نکته ديگر اينکه در تمام دنيا بازنشستگی امری ضروری و حياتی برای بشر و پر از اضطراب، نگرانی، فشار تلقی مي گردد و کارشناسان مختلف اين پديده را از منظرهاي مختلف پزشکی، بهداشتی، روان شناسی، جامعه شناسی، اشتغال مورد بررسی قرار می دهند.

يكي از مهمترين دغدغه‌ها و مشغوليّت ذهني آنها مسائل اقتصادی است. آن‌ها به دليل كهولت سن، توانايي انجام كار را ندارند، در نتيجه بزرگترين منبع در آمد خود را از دست مي‌دهند. حقوق بازنشستگي كه از پيامدهاي رفاهی دولت است به قدري كم بوده‌ كه از اين اضطراب و تحيّر نمي‌كاهد.

نیازهای زمان بازنشستگی

متخصصان برنامه ریزی بازنشستگی و برنامه ریزی مالی توجه شما را به این نکته جلب می‌کنند که (هزینه‌های نگداریهای خاص و هزینه‌های مراقبت‌های خاص پزشکی در دوران سالمندی به معنی نیاز به نقدینگی بیشتر در دوران بازنشستگی است.) موارد زیراتفاقاتی هستند که می‌توانند تأثیر بزرگی در برنامه ریزی بازنشستگی شما بگذارد

هر یک از اتفاقات فوق اگر پیش از زمان بازنشستگی اتفاق افتند، می‌توانند اثر بزرگی در روند تکمیل و حصول به اهداف مورد نظر داشته باشد و اگر در زمان بازنشستگی اتفاق افتند، نقدینگی مورد نیاز زمان بازنشستگی را بسرعت مصرف کرده و فرد را در محدودیت مالی بزرگی در آینده دور یا نزدیک قرار می‌دهد.

برای تامین هزینه‌های فوق باید تدابیر خاصی اتخاذ گردد تا در زمان وقوع این موارد، هزینه‌های آن بر روند برنامه بازنشستگی حداقل تأثیر منفی را بگذارد. انتخاب یک بیمه مناسب که برای موارد فوق طراحی شده‌است، به تامین این هزینه‌ها کمک خواهد کرد.

هدف از ارائه بیمه عمر و بازنشستگی

بررسی وضعیت مالی تعداد زیادی از صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی افراد حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه می تواند تامین کننده سرمایه ای یکجا بوده و تاثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در آینده داشته باشد.

سرمایه تشکیل شده در این بیمه نامه علاوه بر پشتوانه مالی در دوران بازنشستگی می تواند برای تامین مواردی از قبیل: تهیه مسکن، هزینه های درمانی، هزینه های تحصیل فرزندان و ... مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت بيمه پاسارگاد در راستای ايجاد آرامش خيال امروز و رفاه زمان بازنشستگی افراد و پشتوانه مالی برای تامین مالی آینده، بيمه عمر و بازنشستگی را ارئه می نماید.

در این بیمه نامه علاوه بر ایجاد صندوق مالی و دریافت یکجا سرمایه در پایان قرارداد، بیمه شده از 12 نوع پوشش بیمه ای برخوردار بوده و این پوشش ها تا سن 70 سالگی نیز ادامه پیدا می کنند.

اهمیت بیمه عمر و پس انداز در زندگی

با توجه به جدول بالا و بررسی ریسک های متفاوت نتیجه می گیریم، بیمه می تواند ابعاد مختلفی از ریسک های زندگی افراد را تحت پوشش قرار دهد و در صورت وقوع اتفاقات غیر قابل پیش بینی، بیمه شده را تحت پوشش قرار دهد.

جدول پس انداز این بیمه نامه ...

در جدول استعلام بیمه عمر (جدول زیر) پرداخت حق بیمه از ماهانه 20 هزار تومان تا 200 هزار تومان ، سرمایه دریافتی پس از 10 الی 30 سال نشان داده شده است.

پیشنهاد ما ...

ما بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد را به شما پیشنهاد می کنیم...

با این سرمایه گذاری شما مي توانيد

عاقلانه است که از همین امروز به فکر آینده خود باشیم نه اینکه منتظر بشینیم تا دیگران فکری به حال و آینده ما بکنند. بطور مثال یک خانم خانه دار در سن ۲۵ سالگی با پس انداز روزانه ۱۰۰۰ تومان در سن ۵۵ سالگی دارای سرمایه ای معادل هفتصد و پنجاه میلیون تومان می باشد. هم چنین از پوشش های بیمه ای شرکت بیمه مانند پوشش بیماری های خاص، پوشش هزینه پزشکی حادثه، پوشش سرمایه فوت نیز برخوردار است. بعد از گذشت ۲ سال از تاریخ شروع قرارداد نیز می توانند به میزان ۹۰% اندوخته خود را از شرکت بیمه وام دریافت کنند. حالا خودتان قضاوت کنید آیا خرید چنین بیمه نامه ای به نفع شما نیست؟؟

بیمه نامه عمر و بازنشستگی به خاطر اثرات مفید و ماندگاری که برای فرد و خانواده وی بجا می گذارد از طرفداران زیادی برخوردار و مورد توجه اقشار مختلف اجتماع قرار گرفته است.

دعوت به همکاری و اعطای کد نمایندگی

استخدام رسمی نماینده بیمه پاسارگاد

سازمان فروش تیم پویندگان پاسارگاد (کد 920 بیمه پاسارگاد) با مدیریت مهران باقرزاده سامانی برابر آئین نامه 54 بیمه مرکزی در راستای ایجاد امنیت و آرامش در جامعه به منظورگسترش عرضه خدمات بیمه ای در زمینه فروش حرفه ای بیمه های عمر و تامین آتیه، در سراسر کشور اقدام به جدب و آموزش نیرو می کند.

درباره ما

شرکت بیمه پاسارگاد، شرکتی به بلندای دماوند و به وسعت خزر می باشد. ما آغوش خود را برای پوشش هر چه بهتر ریسک ها و خطرات زندگی شما عزیزان گشوده ایم. ما بیشتر از آنچه فکرش را بکنید، برای شما فرصت آفرین و زندگی آفرین خواهیم بود. بسته های بیمه عمر ما تضمین حیات شماست. پس با ما همراه باشید.

 

 
 
 
پیوند ها همراه ما باشید
اینستاگرام بیمه عمر لینک دین بیمه عمر فیسبوک بیمه عمر
پرتال ارتباط با مشتری ایرانیان
Copyright © 2012 Mehr Negar Atlas Co. All Rights Reserved. Designed by www.MNAtlas.com.

پویندگان پاسارگاد