پویندگان پاسارگاد

بیمه پاسارگاد کد 920

پوشش هزینه پزشکی بیمه عمر پاسارگاد

پوشش هزینه پزشکی بیمه عمر

پرداخت هزینه های درمانی و پزشکی حادثه

سرمایه‌گذاری در حوزه بیمه سلامت و درمان از محورهای اصلی کاهش فقر و افزایش رفاه اجتماعی است. کشور ما هم با توسعه مفهوم بیمه کم کم جا پای کشورهای توسعه‌یافته گذاشته است و دیگر کم‌تر کسی وجود دارد که از پوشش‌های بیمه‌ای برخوردار نباشد. حالا دیگر وارد مرحله‌ای شده‌ایم که کارمندان و کارگران از بیمه‌های عمر استفاده می‌کنند و فرزندان و آتیه خانواده خود را با استفاده از شرایط فوق‌العاده‌ای که فراهم شده بیمه می‌کنند. مهم‌تر از همه پوشش هزینه پزشکی حوادث است. حوادثی که چه در محیط کار و چه در زندگی به صورت طبیعی یا به دخالت دیگران ممکن است اتفاق بیفتند.

مفتخریم اعلام کنیم بیمه عمر پاسارگاد با پوشش هزینه پزشکی حوادث مختلف قادر است به تمام دلهره‌های شما پایان دهد و پرداخت غرامت حوادث را بر عهده گیرد.

بیمه شده در برابر خطراتی که بر اثر حادثه منجر به پرداخت هزینه های بستری و پزشکی می شود، پوشش داشته و شرکت بیمه تا سقف ۲۰ میلیون تومان این هزینه ها را پرداخت می نماید.

احتساب هزینه‌های پزشکی

هزینه‌های پزشکی همان هزینه‌های درمانی هستند که در قبال حادثه رخ داده و برای ارائه خدمات پزشکی توسط بیمه عمر پاسارگاد پرداخت می‌شوند. بیمه شده می‌تواند بین ۵ تا ۱۰ درصد از سرمایه خود را به عنوان هزینه‌های حادثه دریافت کند.

پوشش پزشکی حوادث؛ همیشه و هم جا

به جز حوادثی مثل نقص عضو یا از کارافتادگی حوادث زیر هم جز تعهدات بیمه عمر پاسارگاد برای پرداخت غرامت خواهند بود:

این پوشش بیمه‌ای برای افراد ۱۲ سال به بالا فعال می‌شود اما موارد زیر استثنا هستند و تحت پوشش هزینه پزشکی پاسارگاد قرار نمی‌گیرند:

ضوابط پوشش هزینه‌های حوادث

عوامل زیر باعث فسخ خود به خودی قرارداد بیمه‌گذار با شرکت پاسارگاد خواهد شد:

1.در صورتی که حق بیمه بعد از ۳۰ روز پرداخت نشده باشد

2. وقتی که بیمه‌نامه عمر بازخرید یا باطل شده باشد

3. حوادث طبیعی نظیر زلزله یا حوادث اجتماعی چون شورش و انقلاب‌هایی که اقدامات نظامی به دنبال دارند

4. ورزش‌های رزمی، شکار، سوارکاری، قایق‌رانی، هدایت هواپیما در دوره‌های آموزشی، هدایت هلیکوپتر، هدایت موتورهای مسابقه‌ای و خودروهای کورسی و در نهایت هدایت کایت یا ابزارهای نقلیه هوایی بدون موتور

از معجزه تا واقعیت!

پاسارگاد خیلی از مواردی که شاید هرگز فکر نمی‌کردید ممکن است توسط بیمه پوشش داده شود را جز پوشش پرداخت هزینه پزشکی حوادث در نظر می‌گیرد. در این حالت شرکت بیمه متعهد می‌شود تمام هزینه‌های مربوط به نقص عضو، از کارافتادگی کلی یا جزئی، موقت یا دائم و حتی هزینه‌های مربوط به آسیب‌های ورزشی را در حالات خاص متقبل شود.

بیمه عمر پاسارگاد برای اولین بار پوشش نقص عضو یا ازکارافتادگی را در بیمه‌های عمر خود لحاظ کرده است که در این پوشش اگر بیمه‌گذار شرایط مربوط به نقص عضو یا از کارافتادگی کامل را داشته باشد تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان از پشتیبانی مالی بیمه بهره‌مند خواهد شد. در سایر موارد پاسارگاد تعهد می‌دهد تا سقف ۱۰ میلیون تومان هزینه‌های پزشکی را پرداخت کند.

به گفته آنتونی رابینز: زمان ساختن بیست سال آینده همین امروز است نه 20 سال بعد!

 

آیا بهتر نیست از همین العان آرامشی برای خود و خانواده بخرید..

شروع سپرده گذاری

دعوت به همکاری و اعطای کد نمایندگی

استخدام رسمی نماینده بیمه پاسارگاد

سازمان فروش تیم پویندگان پاسارگاد (کد 920 بیمه پاسارگاد) با مدیریت مهران باقرزاده سامانی برابر آئین نامه 54 بیمه مرکزی در راستای ایجاد امنیت و آرامش در جامعه به منظورگسترش عرضه خدمات بیمه ای در زمینه فروش حرفه ای بیمه های عمر و تامین آتیه، در سراسر کشور اقدام به جدب و آموزش نیرو می کند.

درباره ما

شرکت بیمه پاسارگاد، شرکتی به بلندای دماوند و به وسعت خزر می باشد. ما آغوش خود را برای پوشش هر چه بهتر ریسک ها و خطرات زندگی شما عزیزان گشوده ایم. ما بیشتر از آنچه فکرش را بکنید، برای شما فرصت آفرین و زندگی آفرین خواهیم بود. بسته های بیمه عمر ما تضمین حیات شماست. پس با ما همراه باشید.

 

 
 
 
پیوند ها همراه ما باشید
اینستاگرام بیمه عمر لینک دین بیمه عمر فیسبوک بیمه عمر

پویندگان پاسارگاد