پویندگان پاسارگاد

بیمه پاسارگاد کد 920

مدیر ارشد فروش بیمه های عمر وتامین آتیه. مهران باقرزاده سامانی

مدیر ارشد فروش بیمه های عمر وتامین آتیه

مهران باقرزاده سامانی

پیام مدیر ارشد:

خانواده بزرگ پاسارگاد بستری مساعد و آرام برای رشد همه جانبه و رسیدن به قله های موفقیت و پیروزی است،بستری که هرکس در آن می تواند به خود شکوفایی و خودسازی بپردازد و سرنوشت خویش را زیبا رقم بزند ، پروردگار بزرگ را سپاس می گویم که به من فرصت دوباره ساختن و احیا شدن و پویا زندگی کردن را هدیه داده است . آنچه امروز داریم حاصل سالها تلاش و همکاری من و دوستان عزیزی است که همگی سرمایه های زندگی من هستند و برای داشتن چنین دوستانی و چنین مجموعه ای به خود می بالیم . دست تمام جوانان این مرز و بوم را به گرمی می فشاریم و به همه آنهایی که علاقه مند به ساختن آینده خود هستند نوید فراهم بودن شرایط موفقیت را می دهیم به خانواده بزرگ ما بپیوندید .

تکمیل و ارسال فرم همکاری

در صورت داشتن شرایط ذکر شده در فوق می توانید اطلاعات خود را از طریق فرم زیر، جهت معین کردن زمان مصاحبه به ما ارسال کنید.

دعوت به همکاری و اعطای کد نمایندگی

استخدام رسمی نماینده بیمه پاسارگاد

سازمان فروش تیم پویندگان پاسارگاد (کد 920 بیمه پاسارگاد) با مدیریت مهران باقرزاده سامانی برابر آئین نامه 54 بیمه مرکزی در راستای ایجاد امنیت و آرامش در جامعه به منظورگسترش عرضه خدمات بیمه ای در زمینه فروش حرفه ای بیمه های عمر و تامین آتیه، در سراسر کشور اقدام به جدب و آموزش نیرو می کند.

درباره ما

شرکت بیمه پاسارگاد، شرکتی به بلندای دماوند و به وسعت خزر می باشد. ما آغوش خود را برای پوشش هر چه بهتر ریسک ها و خطرات زندگی شما عزیزان گشوده ایم. ما بیشتر از آنچه فکرش را بکنید، برای شما فرصت آفرین و زندگی آفرین خواهیم بود. بسته های بیمه عمر ما تضمین حیات شماست. پس با ما همراه باشید.

 

 
 
 
پیوند ها همراه ما باشید
اینستاگرام بیمه عمر لینک دین بیمه عمر فیسبوک بیمه عمر
پرتال ارتباط با مشتری ایرانیان
Copyright © 2012 Mehr Negar Atlas Co. All Rights Reserved. Designed by www.MNAtlas.com.

پویندگان پاسارگاد