پویندگان پاسارگاد

بیمه پاسارگاد کد 920

آگهی اعطای کد نمایندگی فروش بیمه های عمر پاسارگاد(استخدام نماینده فروش)

دعوت به همکاری بیمه پاسارگاد

آگهی اعطای کد نمایندگی فروش بیمه های عمر پاسارگاد(استخدام نماینده فروش)

شرکت بیمه پاسارگاد برابر آئین نامه 75  بیمه مرکزی به منظور گسترش عرضه خدمات بیمه ای در زمینه فروش حرفه ای بیمه های عمر و تامین آتیه، فراخوان جذب نیرو دارد و به متقاضیان واجد شرایط در سراسر کشور پس از موفقیت در دوره های آموزشی رایگان نظری و عملی و مصاحبه حضوری و انعقاد قرارداد ،کد نمایندگی فروش بیمه های عمر اعطا می نماید

استخدام

شرایط متقاضی:

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

مزایای نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد:

تکمیل و ارسال فرم همکاری

در صورت داشتن شرایط ذکر شده در فوق می توانید اطلاعات خود را از طریق فرم زیر، جهت معین کردن زمان مصاحبه به ما ارسال کنید.

دعوت به همکاری و اعطای کد نمایندگی

استخدام رسمی نماینده بیمه پاسارگاد

سازمان فروش تیم پویندگان پاسارگاد (کد 920 بیمه پاسارگاد) با مدیریت مهران باقرزاده سامانی برابر آئین نامه 54 بیمه مرکزی در راستای ایجاد امنیت و آرامش در جامعه به منظورگسترش عرضه خدمات بیمه ای در زمینه فروش حرفه ای بیمه های عمر و تامین آتیه، در سراسر کشور اقدام به جدب و آموزش نیرو می کند.

درباره ما

شرکت بیمه پاسارگاد، شرکتی به بلندای دماوند و به وسعت خزر می باشد. ما آغوش خود را برای پوشش هر چه بهتر ریسک ها و خطرات زندگی شما عزیزان گشوده ایم. ما بیشتر از آنچه فکرش را بکنید، برای شما فرصت آفرین و زندگی آفرین خواهیم بود. بسته های بیمه عمر ما تضمین حیات شماست. پس با ما همراه باشید.

 

 
 
 
پیوند ها همراه ما باشید
اینستاگرام بیمه عمر لینک دین بیمه عمر فیسبوک بیمه عمر

پویندگان پاسارگاد