پویندگان پاسارگاد

بیمه پاسارگاد کد 920

بیمه پاسارگاد شرکت برتر از نظر رشد سریع

شرکت بیمه پاسارگاد با ۳۲ رتبه ارتقا، خود را به جمع ۱۰۰ شرکت برتر دوم کشور معرفی شده از سوی سازمان مدیریت صنعتی رساند.در مراسم معرفی چهارصد شرکت برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی اول اسفند ماه در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، بیمه پاسارگاد به واسطه تغییر مثبت رتبه فروش برای دوره سه ساله و وجود اطلاعات شرکت در طرح IMI -10 برای حداقل دو سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سال اخیر و زیان ده نبودن شرکت در فهرست ۵ شرکت برتر دارای رشد سریع قرار گرفت. همچنین شرکت بیمه پاسارگاد که در ارزیابی سال گذشته در مکان ۲۱۵ جای گرفته بود، در ارزیابی سال ۱۳۹۱ سازمان مدیریت صنعتی و بر اساس عملکرد سال ۱۳۹۰ ، روی سکوی ۱۸۳ قرار گرفت. بر اساس این گزارش، میزان فروش شرکت بیمه پاسارگاد در سال ۱۳۸۹معادل یکهزار و ۲۵۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بوده است که در سال ۱۳۹۰ به دو هزار و ۸۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال رسیده است. در حالی، بیمه پاسارگاد موفق شده است نام خود را در جمع پنج شرکت دارای رشد سریع بین ۱۰۰ شرکت برتر دوم به ثبت برساند، که این شرکت سال گذشته در شاخص شرکت های دارای رشد سریع از نظر میزان فروش بین ۱۰ شرکت برتر سوم در گروه بانک ها و بیمه ها قرار داشت. گفتنی است رتبه بندی شرکت ها در فهرست سازمان مدیریت صنعتی بر اساس آمارهای مالی سال ۱۳۹۰ انجام پذیرفته است. سازمان مدیریت صنعتی در گزارش ویژه خود آورده است؛ در فهرست تهیه شده از ۴۰۰ شرکت ایران، بر روی شناسایی آرایش بنگاه های بزرگ کشور در کنار یکدیگر تمرکز شده است و هدف از رتبه بندی شرکت های برتر ایران  شفاف سازی فضای کسب و کار و جایگاه اقتصادی شرکت های ایرانی و رتبه بندی آن ها از نظر میزان تاثیرگذاری در اقتصاد ملی، با هدف گسترش رقابت در فضای کسب و کار بنگاه های اقتصادی  تعریف شده است.

دعوت به همکاری و اعطای کد نمایندگی

استخدام رسمی نماینده بیمه پاسارگاد

سازمان فروش تیم پویندگان پاسارگاد (کد 920 بیمه پاسارگاد) با مدیریت مهران باقرزاده سامانی برابر آئین نامه 54 بیمه مرکزی در راستای ایجاد امنیت و آرامش در جامعه به منظورگسترش عرضه خدمات بیمه ای در زمینه فروش حرفه ای بیمه های عمر و تامین آتیه، در سراسر کشور اقدام به جدب و آموزش نیرو می کند.

درباره ما

شرکت بیمه پاسارگاد، شرکتی به بلندای دماوند و به وسعت خزر می باشد. ما آغوش خود را برای پوشش هر چه بهتر ریسک ها و خطرات زندگی شما عزیزان گشوده ایم. ما بیشتر از آنچه فکرش را بکنید، برای شما فرصت آفرین و زندگی آفرین خواهیم بود. بسته های بیمه عمر ما تضمین حیات شماست. پس با ما همراه باشید.

 

 
 
 
پیوند ها همراه ما باشید
اینستاگرام بیمه عمر لینک دین بیمه عمر فیسبوک بیمه عمر

پویندگان پاسارگاد