پویندگان پاسارگاد

بیمه پاسارگاد کد 920

آگهی اعطای کد نمایندگی فروش بیمه های عمر پاسارگاد(استخدام نماینده فروش)

مدیران فروش بیمه های عمر و تامین آتیه

 

محمدرضا فریدستا


 


راضیه سعدی


 


راحله صفری و رسول سلیمانی


 


بلال فتح الهی ماهرندا بهرامینوید رضویروح اله بیرامی راد

درخواست نمایندگی

محمد قراگوزلومیثم بهرامیحمید قنبری مهذبفرزانه ریحانی نگاروحید همدانیالهام قاسمی و یحیی بخشیمجتبی غلامیعلی ابراهیمی نیکپورنسرین قنبری و علیرضا طاهری مهرعلی صوفی محبحسین جعفریمحمد اسکندرنژادسمیره لطفیار و آرام فلاحیفاطمه الماسی ستوده

 مهسا خوش خواه

سهراب حاصلی ایمن<صفحه بعدی

شما هم به ما بپیوندید..!

دوستانی که علاقه مند به نمایندگی بیمه هستند می توانند با پر کردن فرم زیر اطلاعات خود را جهت بررسی ارسال نمایند و در صورتی که واجد شرایط باشند و قبولی در مصاحبه از آموزش های حرفه ای و رایگان فروش بهره مند گردند.

دعوت به همکاری و اعطای کد نمایندگی

استخدام رسمی نماینده بیمه پاسارگاد

سازمان فروش تیم پویندگان پاسارگاد (کد 920 بیمه پاسارگاد) با مدیریت مهران باقرزاده سامانی برابر آئین نامه 54 بیمه مرکزی در راستای ایجاد امنیت و آرامش در جامعه به منظورگسترش عرضه خدمات بیمه ای در زمینه فروش حرفه ای بیمه های عمر و تامین آتیه، در سراسر کشور اقدام به جدب و آموزش نیرو می کند.

درباره ما

شرکت بیمه پاسارگاد، شرکتی به بلندای دماوند و به وسعت خزر می باشد. ما آغوش خود را برای پوشش هر چه بهتر ریسک ها و خطرات زندگی شما عزیزان گشوده ایم. ما بیشتر از آنچه فکرش را بکنید، برای شما فرصت آفرین و زندگی آفرین خواهیم بود. بسته های بیمه عمر ما تضمین حیات شماست. پس با ما همراه باشید.

 

 

 
 
 
پیوند ها همراه ما باشید
اینستاگرام بیمه عمر لینک دین بیمه عمر فیسبوک بیمه عمر

 

پویندگان پاسارگاد